Main image

niedziela, 22 kwietnia 2012

Małe zmiany

Zarówno na blogu, jak i w życiu :)
Pozytywne, choć pojawia się ten irytujący, wystający zdecydowanie za dużo napis "poniedziałek". Jeśli są na sali osoby bardziej zorientowane ode mnie, poprosiłabym bardzo chętnie o pomoc, jak to zlikwidować.

Prośba numer dwa i o wiele ważniejsza. Nie wątpię, że pośród osób czytających (czasem) tego bloga, są tłumacze przysięgli. Zwracam się bezpośrednio do Was - czy zechcielibyście odpowiedzieć mi na kilka pytań związanych z tym zawodem? Za wszelką pomoc bardzo dziękuję!

EDIT - Prośba z szablonem nieaktualna, tłumacze jednak nadal poszukiwani! :)

7 komentarze:

Helineth pisze...

Ten szablon jest super, bardziej przejrzysty :)

Aithne pisze...

O, rzeczywiście - ledwo poznałam, czyj to blog ;). Ale mi też bardziej podoba się ten szablon. A co z tymi zmianami w życiu...? :)

Rosolne_Opium pisze...

Też zdecydowanie bardziej mi się podoba, ale dopiero wczoraj odkrylam, jakie mozliwości daje blogger :)

A zmiany - moja druga pasja wreszcie powraca na należne jej miejsce w szeregu (siatkówka), zaczyna układać się w sferze uczuciowej, do tego życie rodzinne też się normuje :) I może wreszcie zabrałabym się za zrzucenie paru kilogramów, ale taaaak choooolernie mi się nie chceeee... ;)

Adam pisze...

Przyciski 'about' i 'contact' nie dzialaja. Poza tym wydaje mi sie, ze obrazek na gorze jest malo... hiszpanski ;)

Rosolne_Opium pisze...

Racja, racja i racja :)
Szablon nieznacznie zmieniony (na tyle posiadam umiejętności zmieniana html'a ;) ), ale zmiana 'about' i 'contact' zajmą pewnie mi trochę więcej czasu

Jaga pisze...

fajnie że jesteś z powrotem.
Hmm, sorry ze tak pytam namolnie, ale tak mi się nasunęło. Ile ty właściwie masz lat? Jak coś, to udziel wymijającej odpowiedzi :P

Rosolne_Opium pisze...

Myslę, że nie mam czego się wstydzić. Jeszcze 17 :)

Prześlij komentarz

RSS Feed